Jak wywołać uśmiech na twarzy dziecka i zapewnić mu bezpieczną zabawę

Oferujemy place zabaw głównie o konstrukcji drewnianej przeznaczone do użytku publicznego. Wszelkie urządzenia na place zabaw z naszej oferty posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające ich bezpieczeństwo i zgodność z normami. Naszymi odbiorcami stało się już wiele Przedszkoli i Szkół oraz Urzędów Gmin i innych instytucji.

Więcej o firmie

Zawsze chętnie pomagamy w zagospodarowaniu przestrzeni tak aby optymalnie spełnić oczekiwania naszych klientów, a przy tym zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność. Zapraszamy do współpracy!
Dostawy

Dostawy

Zapewniamy darmowy transport jeżeli miejsce montażu znajduje się do 100 km od...

Więcej o: warunki dostaw

Certyfikaty wydane są przez jednostkę posiadająca akredytację POLSKIEGO CENTRUM AKREDYTACJI (PCA) na badanie zgodności...
Drewno Elementy nośne konstrukcji wykonano z kantówki bezrdzeniowej o przekroju 95x95 mm. Na podłogi stosowane są...
Urządzenia zabawowe Wszystkie urządzenia zabawowe objęte są dwuletnią gwarancją. Zapewniamy również serwis...

Najczęstsze pytania i wątpliwośći

Obecnie terminy realizacji to okołu 1-2 miesiące. Ponieważ prace montażowe są w znacznej mierze uzależnione od warunków pogodowych należy oczekiwacz iż podczas złej aury terminy wydłużają się.
Standardowo okres gwarancji obejmuje 2 lata. Jednakże gwarancja nie obejmuje szkód powstałych w wyniku wandalizmu. Gwarantujemy iż szystkie urządzenia zabawowe (nie dotyczy urządzeń komunalnych jak: ławki, regulaminy, oraz kosz na śmieci) posiadają aktualne certyfikaty wydane przez akredytowaną przez PCA instytucję certyfikującą.
Dla jednostek budżetowych - przelew w terminie 14 dni od daty montażu. Dla firm i osób prywatnych - wymagamy pełnej przedpłaty do 7 dni przed montażem.
Standardowa cena obejmuje 23% podatku Vat oraz koszty transportu do 100 km od naszej siedziby wraz z montażem na warunkach montażu wliczonego w cenę.
Zapewniamy montażu wliczony w cenę urządzeń przy założeniu, że zamawiający zapewni: - wjazd na teren inwestycji - przygotowanie terenu w sposób umożliwiający montaż bez konieczności użycia ciężkiego sprzętu budowlanego oraz bez konieczności usuwania starego wyposażenia terenu placu zabaw - wyznaczenie poziomu zero, jeżeli przewidziana jest niwelacja terenu lub rodzaj nawierzchni inny niż w chwili montażu. - dostęp do wody, prądu 220V oraz piasku. - wskazanie osoby odpowiedzialnej za realizację zlecenia ze strony zleceniodawcy
Po zakupie świadczymy również usługi przeglądów i konserwacji naszych placów zabaw. Firma Maparo nie zajmuje się pracami związanymi z utrzymaniem terenów zielonych takimi jak nasadzenia roślin czy koszenie traw.